Oto pierwsze narciarskie oferty z Dolomitów Trydenckich we Włoszech

Na internetowych stronach hoteli Bien Vivre opublikowano oferty dotyczące nadchodzącego sezonu zimowego 2012/2013.

Goście, którzy wybiorą hotele Bien Vivre, będą mieli do dyspozycji aż 5 ośrodków narciarskich ( Alpe Cermis osiągalne z Cavalese, Passo Lavazé-Oclini, Ski Center Latemar osiągalny z Pampeago, Predazzo i Obereggen, Alpe Bellamonte-Lusia osiągalne z Bellamonte Castelir i z Moeny oraz Passo Rolle).

Dobrze wiedzieć, że w Dolomitach otaczających Val di Fiemme narciarze mogą liczyć na 100 km świetnie przygotowanych tras, 50 najnowocześ- niejszych urządzeń wyciągowych, 120-tu instruktorów narciarskich oraz darmowy transport (skibus) do i pomiędzy ośrodkami narciarskimi.

Ci, którzy kochają góry, śnieg, narty, już teraz nie mogą doczekać się na pierwsze zjazdy. To właśnie do tych pasjonatów adresowana jest oferta Dolomiti Super Premiere, dotycząca okresu 1-20 grudnia 2012: za pobyt minimum 4 dni płaci się tylko za 3 także otrzymuje się 1-dniowy karnet narciarski gratis!

Dla rodzin, które zdecydują się na spędzenie w sercu Dolomitów Świąt Bożego Narodzenia, w okresie od 21 do 28 grudnia br. dzieci do 12 roku życia, przebywające w pokoju z rodzicami nie płacą za pobyt! Ceny od 481 € za 4 noce ze śniadaniem i obiadokolacją, w pokoju typu Confort, dla dwóch osób dorosłych i jedno bądź dwoje dzieci do lat 12-tu …..i kolacja wigilijna 24 grudnia „ Witaj Dzieciątko”!

Być może myśleliście aby spędzić Sylwestra i Nowy Rok na śniegu, na nartach? Pewnie zainteresuje Was oferta dotycząca okresu od 26 grudnia 2012 do 6 stycznia 2013. Sześć nocy bądź tydzień, ze śniadaniem i obiadokolacją, odpowiednio 708 € i 826 € za pokój dwuosobowy. Dzieci do lat 2 gratis zaś dla pozostałych przewidziane są nadzwyczajne upusty. W cenie uroczysta kolacja Sylwestrowa.

Kto chce dokonać rezerwacji niech to uczyni bezpośrednio poprzez stronę internetową: może wtedy liczyć na najlepsze taryfy i uzyska 10% upustu na kolejny pobyt w jednym z hoteli Bien Vivre.

Kolejne oferty już niebawem! Obserwujcie nasze strony internetowe!