Hotele Bienvivre z Trydentu

Powszechnie wiadomo, że w Trydencie żyje się dobrze. Hotele Bien Vivre są trydenckimi ośrodkami pobytowymi, które z pojęć „dobrze żyć”, „dobre samopoczucie” uczyniły motto swojego działania z jakim podejmują swoich gości.

„Dobrze żyć” znaczy dla nas być gościnnymi stawiając na pierwszym planie potrzeby gości; gwarantując urlop w kontakcie z naturą i wspaniałymi widokami Dolomitów; oferując dania z  kuchni trydenckiej pieczołowicie przygotowywanych tak by wyrażały w pełni walory oraz smaki płynące z naszej ziemi; zapraszając gości do spędzenia przyjemnie czasu i relaksowania się w centrach  rekreacyjnych naszych hoteli.

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi czyniąc wszystko co niezbędne do spędzenia przyjemnych i spokojnych wakacji.

Hotele Bien Vivre znajdują się w Val di Fiemme, w jednej z najpiękniejszych dolin w Trydencie. Z dużą satysfakcją pomagamy naszym gościom poznawać piękno i wspaniałości naszych Dolomitów organizując codzienne, tak w lecie jak i zimą, wycieczki z przewodnikiem o skali trudności, która odpowiada wszystkim. Val di Fiemme to raj dla tych, którzy kochają narty i sporty zimowe; latem zaś trekking, bądź nornic walking, pozwalając żyć aktywnie na świeżym powietrzu.

Trydenckimi hotelami gdzie się „dobrze żyje” są Hotel Bellavista w Cavalese, Hotel Olimpionico w Castello di Fiemme oraz Hotel Alla Rocca w Varena.

Przyjedźcie i poznajcie nas, zobaczcie sami jaką przyjemność sprawia nam dogadzanie naszym gościom.