Hotel Olimpionico-Hotel 3-gwiazdkowy plus, Dolomity Trydenckie, Włochy

Hotel Olimpionico znajduje się w Castello-Molina di Fiemme, w spokojnym, nasłonecznionym nawet zimową porą, miejscu. Zanurzony w przyrodzie, otoczony Dolomitami.

Pokoje przestronne i jasne.

Hotel dysponuje 50-cioma pokojami, które w opinii naszych gości są przestronne, czyste, wygodne i jasne. Podłogi z parkietu lub pokryte wykładziną tekstylną. Z okien i balkonów można podziwiać widok zachwycających Dolomitów, w szczególności łańcucha Lagorai.

Camere BIO

Dziesięć pokoi, podczas ostatniej restrukturyzacji, zostało wykonanych według reguł architektury biologicznej. W każdym pokoju znajduje się telefon, suszarka do włosów, radiofonia przewodowa i TV satelitarna. Wszystkie wyposażone są we własne łazienki i prawie wszystkie mają balkon. Wnętrza w większości prezentują typowy styl górski w jasnym drewnie o formach spokojnych.

Na stole

Hotel oferuje swoim gościom kuchnię dbałą w szczegółach i bogatą z możliwością wyboru pór spożywania; obiad czy kolacja oraz trzech różnych menu bazujących na  lokalnych produktach i tradycjach  kulinarnych . Rano goście mogą pozyskać niezbędną energię na cały dzień jazdy na nartach, bądź wycieczek latem, spożywając śniadanie, w formie bufetu, składające się z różnorodnych  produktów węglowodanowych i białkowych. Dla tych, którzy to preferują, codziennie w kąciku BIO, oferta smakowitych produktów.

Szczególna uwagę zwracamy na potrzeby gości nie tolerujących glutenu, przygotowując menu z produktów przeznaczonych specjalnie dla nich.