Hotel Bellavista – Hotel 4-gwiazdkowy w Cavalese, Dolomity Trydenckie

Hotel Bellavista w Cavalese to elegancka willa z lat 30-tych zeszłego wieku, całkowicie odrestaurowana. Znajduje się w centrum miejscowości otoczonej przez Dolomity.

46 pokoi są zaaranżowane w stylu typowo górskim, ciepłym i przytulnym; wszystkie dla niepalących, wyposażone komfortowo w telefon, połączenie internetowe, TV satelitarną, radiofonię przewodową, kasę pancerną, mini lodówkę i suszarkę do włosów. Część pokoi wyposażona jest we wjazd i kompletne wyposażenie dla niepełnosprawnych.

Hotel dysponuje wieloma eleganckimi przestrzeniami pozwalającymi zaoferować gościom równocześnie serwis w wersjach profesjonalnej i rodzinnej.

Kuchnia dbająca o szczegóły, bazująca na tradycji trydenckiej, z możliwością wyboru dań wegetariańskich na bazie zbóż; bogaty bufet śniadaniowy z kącikie BIO.

Docenianym walorem Hotelu Bellavista w Cavalese jest duże centrum rekreacyjne, pozostające w harmonii  ze stylem alpejskim hotelu, z dużym basenem do hydromasażu, sauną, łaźnią turecką, terrarium, przejściem Kneipp, kąpielą w sianie, zabiegami  relaksującymi i masażami.

 

Wśród dużych przestrzeni wewnętrznych hotel posiada lokale przeznaczone dla dzieci i dla ich zabaw.  W czasie sezonu zimowego i latem od końca czerwca do początku września, „majstrowie” eksperci troszczą się o siebie w „ Warsztacie Fantazji” z zajęciami na zewnątrz i wycieczkami w teranie. Poszukiwania w lesie kryjówek (jaskiń) gnomów organizowane przez Paolę stają się świetną zabawą także dla rodziców.

W uzupełnieniu oferty, do dyspozycji gości pozostają sala spotkań-zebrań na 30 miejsc, mała biblioteczka z literaturą klasyczną i tematyką górska, garaż podziemny, tawerna tyrolska, linia wi-fi bezpłatna w całym hotelu.

Codziennie, tak w zimie jak i w lecie hotel proponuje usługę bardzo cenioną przez gości: bezpłatne wycieczki z przewodnikiem do najpiękniejszych zakątków Val di Fiemme

i Val di Fassa. Paola, z dyrekcji hotelu, posiada licencję „Przewodnika po Terytorium”.